0212 858 1140 - info@canplast.com.tr

Teknik Servis & AR-GE

Ürün Geliştirme Kendimize ait ve donanımı laboratuvarımızda, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda  istenen HER hammedeye uygun istenilen renk çalışması yapılır ve uygunluğu kontröl edilir. Ürün Testi Tüm geliştirdİğimiz ürünler ilk önce numune ürün olarak üretilir ve çeşitli testlerinden geçer. Tüm testler olumlu sonuç olan yeni ürünlerimiz kendilerine ait kod numaralırı verilerek artık üretime hazır hale gelirler. Sorun Giderme Tüm sevkiyatı yapılmış ürünlerinden şait numunesi 1 yıla kadar saklı durur.  Sorun çıkma durumunda labaratuarımızda  olan şahit numune ile gönderilen ürün karşılaştırılır. Herhangi eksisklik görürlemesi durumunda gereken çalışmalar yapılır, müşteriye hızlı ve en verimli şekilde cevap ve çözüm yaratılır. AR-GE Çalışmaları Dünya da sürekli gelişen hammadeler ve nihai ürünler ile firmamızın AR-GE  merkezi yeni renk, yeni ürün, yeni hammade konularında çalışmalar yapar ve müşterimize sürekli geliştirdiğimiz yenilikleri sunulur. 
CAN PLAST LTD. ŞTİ. Akçaburgaz Mahallesi, 3032 sokak No: 4/2 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE 0212 858 1140 - info@canplast.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.