0212 858 1140 - info@canplast.com.tr

Hakkımızda

Can Plast Ltd Şti şirketi 1990 yılında İstanbul da kuruldu. Sürekli artan üretim kapasitesi ile birlikte Poliüretanın TÜM sistemleri, emisyon PVC sistemleri ile Epoksi ve Poliester, Elastomer PU, Integral PU, Köpük PU, Poliurea, sistemlerini kullanan üreticiler için renk pastaları üretmektedir. Ayrıca PU çeşitli sistemler için Kalıp ayrıcı üretilmektedir. ISO9001/2008 Kalite Güvence Belgesi ile üretilen Pigment Pastalarımız Avrupa Birliği normlarında, Fitalatsız ve ağır metal içermemektedir. Türkiye'de Suni Deri sektöründe PVC ve PU pigment pasta konusunda pazar lideri olan şirketimiz müşterilerine özel ürettiği ürünler, zamanında ve eksiksiz teslimatları ile üretimini sürdürmektedir. Dünyanın farklı ülkelerde distribütörlük verilecektir.
CAN PLAST LTD. ŞTİ. Akçaburgaz Mahallesi, 3032 sokak No: 4/2 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE 0212 858 1140 - info@canplast.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.